Контакти

КНИГИ

З самого дитинства я дуже люблю читати. Озираючись у минуле я розумію, що це захоплення було на межі зі шкідливою звичкою, від якої страждало навчання та все інше.

Писати книжки теж нагадує шкідливу звичку, оскільки поступово займає дедалі більше мого часу.

hero image

Відділ Digital Маркетингу

/ Перша версія книги була написана як внутрішній посібник для спеціалістів агенції Solve Marketing

Про що ця книга?

Книга допоможе розібратись чому відділ маркетингу не може складатися з однієї людини, які спеціалісти працюють в різних сферах digital-маркетингу, над якими напрямами працює відділ, за що відповідає а за що ні, як відділ маркетингу поєднується з відділом продажів та багато всього іншого.

Для кого?

Власникам бізнесу, що хочуть краще зрозуміти хто за що відповідає у відділі, скільки це коштує та які KPIs мають бути у різних спеціалістів маркетингу.

HR та рекрутерам, щоб на прикладах побачити відмінності між ролями у маркетингу, які компетенції потрібні та які обов’язки закладати в посадові інструкції.

Отримайте електронну версію книги абсолютно безкоштовно. Для цього перейдіть за цим посиланням:

Отримати книгу

book image

Рік видання: 2022

Лінгвістичний інтелект

/ Як знаходити сенс у словах, щоб швидше пояснювати та навчатися новому

Про що ця книга?

В стародавній Греції Сократ навчав знаходити «єдине у всіх прикладах», тобто знаходити визначення.

Лінгвістичний Інтелект — це сучасний та допрацьований метод того, чому навчав Сократ. Але більш структурований та зрозумілий.

Книга легка в прочитанні, містить велику кількість прикладів та ілюстрацій. Ви прочитаєте її за один вечір. Але те, про що ви дізнаєтесь, змінить вас назавжди.

Лінгвістичний Інтелект допоможе вам швидко та усвідомлено навчатись нового, швидко та точно пояснювати, і в цілому навчитись бачити речі такими, які вони є.

Ви дізнаєтесь, як за допомогою слів досліджувати реальність і описувати її настільки точно, наскільки це можливо.

Книга має унікальне візуальне оформлення, її можна читати з двох боків одночасно, наближаючись до центру. 270 ілюстрацій та гумор авторів не дадуть вам засумувати, тому читати цю книгу буде не важче, ніж гортати стрічку соціальних мереж.

Написано в співавторстві з Феліксом Морозовським, під спільним псевдонімом Рік Морсол, де Морсол – перші літери наших з Феліксом прізвищ.

book image

Сайт книги: https://rick-morsol.com

Рік видання: 2021