Контакти

Для кого

Віддалений відділ маркетингу чудово підійде як стартапам, в яких обмаль часу на пошук та злагодження відділу, так і бізнесам, де функцію маркетолога виконує власник.

Чим Solve Marketing буде корисним для вашого бізнесу

 • 01/
  Розробляємо маркетинг-стратегію
 • 02/
  Пропонуємо різні варіанти реалізації
 • 03/
  Відповідаємо за результат під ключ

Під наглядом керівника відділу всі маркетинг-процеси сфокусовані на досягнення спільного результату. Більше не треба збирати підрядників, вся комунікація в одному чаті.

Що відрізняє віддалений відділ маркетингу?

 • list icon

  Спочатку стратегія потім інструменти

  Немає чіткого бачення які саме маркетинг-інструменти потрібні для досягнення результату. SEO чи PPC? Робота з блогерами? SMM? Що написати на сайті? А що в рекламних оголошеннях?

  Ми дивимось на реальні потреби, а не пропонуємо послуги з готового переліку. Тому спочатку розробляємо стратегію та пропонуємо кілька варіантів її реалізації.

 • list icon

  Пошук та контроль команди забирають ваш час та увагу

  Визначити компетенції, провести співбесіди з кандидатами та оцінити реальний досвід, приділяти час на адаптацію — з цим стикався кожен власник бізнесу.

  Ми пропонуємо вже готовий відділ маркетингу, який можна швидко підключити до вашого бізнесу.
  В роботі з віддаленим відділом маркетингу, ви спілкуєтесь тільки з маркетологом та менеджером проєкту. Всю іншу комунікацію ми беремо на себе.

 • list icon

  Повний робочий день в команді або парт-тайм аутсорс?

  Оплачуйте тільки ефективний час роботи команди. Розділіть видатки на найм дорогих та досвідчених спеціалістів з іншими власниками бізнесу. Кожен отримає стільки ефективного часу роботи, скільки потрібно проєкту.

  В порівнянні з наймом спеціалістів аналогічної кваліфікації в штат на full time, віддалений відділ маркетингу коштує на 30-50% дешевше.

НАША команда

30+ спеціалістів, що працюють над проєктами зі всього світу

slide photo

Катерина Білоконь

СОО

slide photo

Петро Лозинський

Head of PPC Team

slide photo

Кристина Гладунова

Head of Marketing Team

slide photo

Андрій Соколюк

PPC спеціаліст

slide photo

Віолетта Демиденко

Head of PM Team

slide photo

Олександр Селезньов

Front-end developer

slide photo

Альона Яворська

Head of Designer Team

slide photo

Олена Задніпровська

Head of Content Team

slide photo

Анна Ганган

People Partner

Ще 30+ експертів

наші клієнти

100+ задоволених клієнтів, серед яких

slide photo
slide photo
slide photo
slide photo
slide photo
slide photo
slide photo
slide photo

відгуки

review sdfimage
Сергій Тимчук CEO компанії CRM Solutions

Ми співпрацюємо вже 9 місяців і за цей час команда Solve допомогла нам переосмислити наші сенси, зрозуміти на чому нам треба сфокусуватись та оновити наш стиль та підхід до бачення розвитку нашої стратегії. Також в нас зʼявився сайт, яким ми дуже задоволені.

 

Засновник компанії, Сергій, став нашим партнером у бізнесі, поринув у всі процеси і ми повністю віддали питання маркетингу компанії, в нас присутні зустрічі де нам звітують, чують наші побажання і ми рухаємось далі-за що я безмежно вдячний. Я розумію що ми будемо працювати ще не один рік. Ми реалізовуємо велику кількість ідей, в нас є чітка стратегія розвитку нашого бренду.

 

Окремо я хочу подякувати команді, кожному учаснику який приділяє увагу нашій компанії, особливо Віолетті та Катерині – за те що вся робота йде чітко з урахуванням наших побажань.

Читати відгук повністю
review sdfimage
Павло Тарабрін Owner, CEO Medvoice

Solve Marketing — це професійна та досвідчена агенція з маркетингу, яка надає повний цикл маркетингових послуг для компаній різних типів. Наша компанія, Medvoice, це EdTech старт-ап, що створює освітні проєкти різного типу для медичних робітників України.

 

Мені було дуже важливо знайти професійну та чуйну агенцію, яка допоможе нам розробити ефективну маркетингову стратегію, інтегрує нові технології в наші процеси та зробить нашу комунікацію з клієнтами більш надійною.

 

Solve Marketing допомогли нам у всіх маркетингових питаннях: дослідження, створення контенту, PR, лідогенерація, діджітал реклама, продажі, розробка сайту.

 

Всі наші спільні цілі досягнуті. Ми раді продовжити нашу співпрацю з Solve Marketing для досягнення майбутніх цілей та місії.

Читати відгук повністю
review sdfimage
Валентина Малько CEO Dva Bileta

Я з радістю можу порекомендувати компанію Solve Marketing, з моменту запуску сервісу купівлі автобусних квитків Dva Bileta, співробітники Solve Marketing стали органічною частиною колективу нашої компанії, і працювали над досягненням поставлених завдань, таких як розробка стратегії розвитку компанії, аналіз каналів продажу та вибір стратегії просування, створення сайту-візитівки, розробка логотипа, фірмового стилю, створення бренд бука та повноцінного сайту для сервісу бронювання.

 

Також запуск нових каналів продажу, робота над покращенням наявних каналів продажу, планування частки маркетингового бюджету у загальному бюджеті компанії на 3-24 місяці, розробка базової аналітики.

 

На кожному етапі команда маркетологів з максимальною уважністю ставилася до всіх нашим коментарів та правок, допомагаючи розвивати проект практично з нуля до розвиненої компанії.

Читати відгук повністю
review sdfimage
Віталій Українець Компанія «Амбасадор Трейд»

Я дуже вдячний Сергію та його команді за чесність! Він зробив величезну роботу, провів моніторинг, вказав на проблемні моменти у проєкті, завдяки цьому я не викинув 60 000 Є на розробку застосунку та його рекламу.

 

Хотів би наголосити, що Solve Marketing завжди доводили свій професіоналізм. Завдяки команді ми створили український та англійський блоги, котрі допомогли мені у моєму бізнесі та, впевнений, будуть допомагати мені й надалі!

 

Так само хотів підкреслити не тільки професіоналізм, а й чуйність. Не раз звертався до команди за порадами в дизайні та створенні нових продуктів, і завжди отримував чесну відповідь!

Читати відгук повністю
review sdfimage
Анастасія Левдікова Owner and director MasterStudy

Ми маємо довгострокові ділові відносини з компанією Solve Marketing, яка ефективно просуває послуги Master Agency.

 

Solve Marketing — цінний та ефективний партнер для Master Agency. Вони систематично стежать за розвитком маркетингової стратегії та дуже ефективні у пристосуванні до наших вимог ринку та клієнтів.

 

Solve Marketing вирізняється з-поміж більшості маркетингових агенцій тим, що пропонує повний цикл маркетингових послуг, включаючи маркетингові дослідження, контент маркетинг, генерацію потенційних клієнтів, підтримку відділу продажів, розробка сайтів. Все це працює, як одна екосистема, що забезпечує нам найкращі результати.

Читати відгук повністю
review sdfimage
Анастасія Конончук в.о. Директора з маркетингу, ANT Logistics

Хотіла б подякувати команді Solve Marketing за вашу роботу. Маркетинговий аналіз, який ви зробили для нашої компанії — це щось надзвичайне.

 

Мали досвід отримання такої послуги у інших  агенціях, проте результат завжди розчаровував. Насправді, найбільш вражаючим було отримати аналітику не тільки з точки зору маркетингу, а й певних бізнес процесів, які мають вплив на кінцевий результат. Одразу видно, що ви переживаєте за клієнта і хочете допомогти,  а не просто продати свої послуги. А що стосується маркетингової частини, то дуже круто, що вже навіть у аналізі ми бачимо перші кроки роботи, з яких ви пропонуєте почати. Вдячні за те, що перевищили наші очікування і ми абсолютно впевнені, що кожна копійка оплачена за цю послугу була відпрацьована у трьох кратному розмірі.

 

Успіхів вам.

Читати відгук повністю

МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ + постійний потік звернень до вашого бізнесу

/ Давайте знайомитись

Отримати консультацію

Популярні
питання

 • Solve Marketing — ваш віддалений відділ маркетингу. Наша головна мета збільшити кількість звернень до вашого бізнесу та створити у клієнтів відчуття найкращого досвіду взаємодії з вашим брендом.

  Solve Marketing стане частиною вашої команди. Ви отримаєте досвідченого маркетолога, відповідального та уважного менеджера проекту, команду контенту та дизайну, відділи лідогенераціїї, розробки та аналітики.

  Ми беремо відповідальність за функцію маркетингу під ключ, щоб ви могли сфокусуватись на розвитку свого продукту та сервісом. З нами легко працювати, кожен палає своєю справою та бажає досягти найкращих результатів.

 • Головна послуга Solve Marketing — аутсорсинг відділу маркетингу. Ми починаємо з маркетинг-аналізу, що дозволяє побудувати персоналізовану стратегію розвитку вашого бізнесу.

  Наша головна перевага — вміння працювати комплексно, тому ми не надаємо окремих послуг. Наприклад, ми не візьмемо в роботу тільки ведення соціальних мереж або тільки запуск рекламних кампаній. Однак з радістю порекомендуємо наших партнерів, хто на цьому спеціалізується.

 • Ми працюємо з міжнародними SaaS-проектами у сфері розваг та FinTech, а також з локальними бізнесами з інтеграції CRM-систем, сервісу бронювання автобусних квитків, агенціями нерухомості, навчальними платформами, виробниками, тощо.

 • Все залежить від ваших цілей та термінів їх досягнення. Запишіться на безкоштовну консультацію, щоб обговорити всі деталі.

 • Просто напишіть в месенджер або зателефонуйте: +38 (063) 598 86 21